İmplant Diş Tedavisi 

           İmplant diş tedavileri, uzman diş hekimlerinden kurulu ekip işidir .

       Kliniğimizde implant tedavisi, protez uzman doktoru, çene cerrahisi uzman doktoru, endodonti uzman doktoru, restoratif tedavi uzman doktoru ve gerektiğinde periodontoloji uzman doktorları  tarafından ekip halinde hastayı değerlendirip en doğru teşhis tedavi planlanmasını yapmaktadırlar.

     Diş implantları titanyumdan yapılan, belli bir çap ve uzunluğa sahip, diş kökünü taklit eden vida sistemleridir. Günümüzde diş eksiklerinin olduğu vakalarda klasik köprü ve hareketli protezlere göre ilk başta düşünülmesi gereken tedavi seçeneği haline gelmiştir. Diş implantlarının yapılabilmesi için implant yerleştirilecek çene kemiğinin belli bir kalınlığı ve yüksekliği olması gerekmektedir. Yeterli kemiğin olmadığı durumlarda öncelikle çene kemiği ileri cerrahi işlemlerle uygun hale getirilerek implant tedavisi yapılmalıdır. Büyüme ve gelişmini tamamlamış bireylere (18 yaş ve üzeri) implant tedavisi yapılabilir.

İmplantlar, çene cerrahisi uzman doktoru'muz tarafından implant yerleştirilecek bölgeye yapılan lokal anestezi ile kolaylıkla uygulanabilir. Bu uygulamadan sonra hastalara antibiyotik ve ağrı kesici reçete edilebilir. Alt çene için 2 ay, üst çene implant uygulamaları için ortalama 3 ay gibi bir bekleme süresinden sonra protez uzman doktoru'muz tarafından implant üstü protez yapımına geçilir. Bu işlem sonucunda hastalara doğal dişlerinde olduğu gibi estetik ve fonksiyon kazandırılmış olur. Dentaworld'te kullanılan garantili implant markaları Straumann, Astra, Direct'tir. 

İstanbul implant, implant, implant fiyatları, implant diş, diş implant, implant tedavisi, implant tedavi fiyatları, en iyi implant doktoru, implant merkezi, implant çeşitleri, Bakırköy implant, en iyi implant yapan hastaneler, en iyi implant hastanesi, en iyi implant merkezi, implant merkezi, en iyi implant doktoru, en pahalı implant, diş muayenesi, en kaliteli implant, en değerli implant, en sağlam implant,