Ödeme Koşulları

 

Bizler ağız ve diş sağlığınız için en uygun tedavi seçeneğini en uygun fiyatla sizlere sunmaya çalışıyoruz. Klinik olarak ağzınızı ve dişlerinizi görmeden tedavi ile ilgili fiyatlandırma yapmayı uygun bulmuyoruz. Her hastaya yapılan tedavi o hastaya özgüdür. Kliniğimize geldiğiniz zaman ilk muayeneniz ve gerekli radyografik incelemeler yapılıp, alternatif tedavi seçenekleri, maliyetleri ve ödeme koşulları size detaylı olarak anlatılacaktır.

Ödemelerinizle ilgili plan sizi muayene eden doktorumuz tarafından hesaplanacaktır danışma görevlileri tarafından da size daha detaylı bilgi verilicektir. Kredi kartına taksit seçeneklerinden yararlanmak isterseniz tedavinize başlanılan ilk seansta kredi kartınıza taksitlendirme yapılır. Kliniğimiz tüm özel bankalar ve özel sigortalar ile anlaşmalıdır. Özel sigortaların bir kısmı malesef diş tedavi ödemelerine limitler koymuşlardır. Kliniğimizde kesilen faturalar Türk Diş Hekimleri Birliğinin belirlediği asgari ücret tarifesinden yazılır, bu şekilde tüm BANKALAR ve ANLAŞMALI KURUMLAR tarafından kabul edilmektedir. Bu kurumlara mensup gelecek hastalarımıza, Türk Diş Hekimleri Odasının belirlemiş olduğu asgari ücret tarifesinden veya kurumlara göre değişen belirli bazı oranlarda ödeme yapılmaktadır. Detaylı bilgiyi kliniğimizden alabilirsiniz.

Sosyal Güvenlik Kurumu eski adı ile SSK, Bağ-kur ve Emekli Sandığının henüz diş konusunda özel kuruluşlarla anlaşması bulunmamaktadır. Bu bütün özel kuruluşlar için geçerlidir. SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı Özel Hastanelerin ve Polikliniklerin bir çok bölümleriyle anlaşma yapmakta fakat maalesef hiçbir özel kuruluşun diş bölümüyle anlaşma yapmamaktadır. Bu tüm özel hastanelerin diş bölümleri ve özel klinikleri kapsamaktadır.

Geniş kapsamlı tedavilerde tedavinize başlamadan önce size ortalama fiyat bilgisi verilecektir. Dolgu, çekim, temizlik gibi tek seansta bitecek tedavilerinizin ödemesi aynı gün işlem bitiminde alınır. Protez işlemlerinde protez materyallerinin maliyetlerinden ötürü ödemenin yarısı tedavi başlangıcında, kalan yarısı tedavi bitiminde alınır. Uzun süreli ve geniş kapsamlı tedavilerde her vaka kendine özgü koşullara sahiptir. Bu nedenle ücret ve ilgili ödeme planı ile ilgili doktorlarımızla karşılıklı görüşmenizi öneririz. Tedaviye başlanmadan ödeme planında anlaşma sağlanması ilişkimizin uzun süreli ve güvenilir olmasında yararlı olacaktır. Kliniğimizde prensip olarak muayene ücreti alınmamaktadır.

Finans ve anlaşmalı kurumlar konusunda daha detaylı bilgi edinmek için mail ya da telefon yolu ile bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 

Kliniğimizi tercih ettiğiniz için teşekkür ediyoruz.